Strony WWW

Ogromna część życia w dzisiejszych czasach odbywa się w szeroko pojętym internecie – i nie mamy na myśli tu tylko social mediów.

Przysłowie „nie oceniaj książki po okładce” zupełnie tutaj się nie sprawdza, twój potencjalny klient oceni Cię najpierw po twojej stronie internetowej, facebooku lub Instagramie, dopiero później sprawdzi opinie. Możesz na rynku działać już od dekady i być profesjonalistą w swoim fachu lecz gdy tego nie zaprezentujesz, nie zyskasz nowych klientów. Posiadając własna stronę internetową stajesz się bardziej wiarygodny i profesjonalny w oczach potencjalnego klienta, zdobądź jego zaufanie jeszcze przed rozpoczęciem współpracy!

 

Jak działamy?

– Zaczynamy od wysłuchania twoich oczekiwań, planujemy co ma dokładnie znajdować się na stronie i jaki ma dawać przekaz, dobieramy kolorystykę zgodna z twoją marką oraz dobieramy język przekazu dostosowany pod Twoją grupę odbiorców. To czas kiedy zbieramy wszystkie niezbędne informacje oraz zdjęcia które chcemy umieścić na stronie.

– Czas na projekt. Na tym etapie przedstawiamy ci propozycję graficzną Twoje nowej strony internetowe, zaprojektowanej zgodnie z ustaleniami. Dopinamy całość w taki sposób aby była zgodna z obecnymi trendami i poczuciem Twojej estetyki.

– Tworzymy. Tutaj zaczyna się największa zabawa. Teraz jest czas aby wprowadzić wcześniejsze projekty i ustalenia w życie , dodajemy teksty, zdjęcia i animację.

– Prawie gotowe, wysyłamy ci prototyp twojej strony do wglądu. Masz czas na zapoznanie się z nim, sprawdź czy strona jest funkcjonalna, przetestuj ją i zgłoś nam uwagi.

– Jeśli wszystko się zgadza jedyne co nam zostało to przeniesienie strony na domenę i przeprowadzenie szkolenia z jej obsługi. Miłego pozyskiwania klientów!

 

Zapewniamy utrzymanie i wsparcie techniczne.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły współpracy i poznać nasze atrakcyjne ceny.

Przekonaj się, że profesjonalna strona internetowa to najlepsza inwestycja w rozwój Twojej firmy!

Napisz do nas !