Portfolio – KawoWiniarnia

Przedstawiamy wam naszych Przyjaciół – KawoWiniarnie

Z ogromną przyjemnością chcemy opowiedzieć wam o KawoWiniarni, miejscu które zrobiło dużo zamieszania na gastronomicznej mapie naszego miasta.

 

Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się od zaplanowania działań związanych ze stworzeniem różnorodnych materiałów reklamowych, w tym menu, ulotek, gadżetów reklamowych, rollupów, stron internetowych, naklejek i wielu innych.

 

Mamy nadzieję, że nasz zespół ściśle współpracując z KawoWiniarnią stworzył materiały które przyciągają uwagę klientów i podkreślają wyjątkową atmosferą, styl i smak tego miejsca.

 

Prace graficzne rozpoczęliśmy od stworzenia nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej dla KawoWiniarni, która prezentuje ich menu, wydarzenia oraz daje możliwość dokonywania rezerwacji online. Zadbaliśmy o wizualną aktrakcyjność storny, przy tworzeniu której korzystaliśmy z narzędzi no-code, które skórciły czas tworzenia strony do minimum – następnie wpieliśmy stronę w wygodny system CMS.

 

W ramach naszej współpracy stworzyliśmy również rollupy, które są wykorzystywane podczas różnych wydarzeń i promocji, a także naklejki, które ozdabiają butelki z winem, kubki i inne produkty oferowane przez KawoWiniarnię.

 

Kolejnym etapem było zaprojektowanie i wydrukowanie menu, które prezentuje różnorodną ofertę KawoWiniarni, w tym kawę, wino i potrawy. Zadbaliśmy o estetyczne wykonanie i wizualne wyróżnienie poszczególnych sekcji menu, aby klienci mogli łatwo odnaleźć to, czego szukają.

 

Jako dopełnienie całości stworzyliśmy niepowtarzalne płatniki kelnerskie w kształcie butelek wina wykonane z drewan orzechowego ozdobionego grawerwaną etykietą z ekoskóry.

 

Współpraca z KawoWiniarnią jest dla nas nie tylko projektem, ale także przyjemnością i niezwykłą przygodą. Z dumą patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć razem, i jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi przyjaciele z KawoWiniarni.

 

Cieszymy się, że możemy nazywać KawoWiniarnię naszymi przyjaciółmi i czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy pomóc im w osiągnięciu ich celów biznesowych. Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę w przyszłości.