Portfolio – Optima Personal

Od 2017 roku mamy przyjemność współpracować z Optima Personal z Jeleniej Góry.

Nasza współpraca rozpoczęła się, gdy jeden z naszych klientów polecił naszą agencję jako potencjalnego partnera biznesowego. Pierwsze zlecenie, a tak naprawdę sprawdzianem dla nas było przygotowanie brandingu samochodów firmowych – miało być mało i z gustem 🙂 Teraz w 2023 roku możemy stwierdzić, że udało nam się spełnić oczekiwania a potwierdzeniem tego jest nasza 6 letnia współpraca.

 

Pan Tomasz, prezes Optima Personal jest osobą z którą uwielbiamy pracować… uprzejmy i bardzo przyjacielsko nastawiony do naszej firmy, czasem mamy wrażenie że jest oazą spokoju… widać to szczególnie we współpracy z nami 🙂 po prostu klasa sama w sobie… nam nie pozostaje nic innego jak uczyć się od niego i w dalszym ciągu stawać na wysokości zadania dostarczając jego firmie projekty i produkty najwyższej jakości.

 

Jakiś czas temu odebraliśmy maila od Pana Tomasza w którym mieliśmy dokonać rebrandingu marki Optima Personal. Zgodnie z tym zleceniem wykonaliśmy nowe logo, projekty kalendarzy, strony www, rollup-y oraz wizytówki. Pomogliśmy również w doborze zdjęć do mediów społecznościowych.

 

Warto wspomnieć również, że wygląd salonu Chic w Jeleniej Górze, który jest marką Optima Personal to również nasza zasługa. Realizacja obejmowała aplikację folii mrożonej z cięciem na okna w gabinetach wraz z dodatakową aplikacją logo z foli kolorwej. Przy wejściu do salonu zamontowaliśmy kaseton z płyty kompoztyowej typu dibond z efektem halo, który w całości został wykonany przez naszą agencję.