Zagłębie Lubin – Portfolio

Wyzwanie Zagłębia Lubin – spektakularne efekty dla klubu piłkarskiej ekstraklasy

 

Kiedy Zagłębie Lubin, klub piłkarski z ekstraklasy, postawiło przed nami wyjątkowe wyzwanie, wiedzieliśmy, że będzie to jedno z tych zadań, które sprawdzą nasze umiejętności. Projekt obejmował kilkadziesiąt metrów kwadratowych folii w specjalnym kolorze, które miały zostać zamontowane w krótkim czasie, wymagając od nas nie tylko precyzji, ale także wytrwałości i elastyczności.

 

Przygotowania do realizacji projektu trwały kilkanaście godzin i obejmowały wiele etapów, od doboru odpowiedniej folii, przez jej cięcie i przygotowanie do aplikacji, aż po samą realizację. Podczas tego procesu towarzyszyło nam wiele śmiechu, marudzenia i niezapomnianych chwil. Niestety, ze względu na tajemnicę zawodową i dbałość o kulturę wypowiedzi :), nie możemy zdradzić wszystkich szczegółów naszej pracy, jednak chcielibyśmy podkreślić, że efekt końcowy był dla nas i naszego klienta najważniejszy.

 

W rezultacie, po wielu godzinach pracy, udało nam się osiągnąć efekt, który przeszedł najśmielsze oczekiwania Zagłębia Lubin. Nasza praca zaowocowała spektakularnym wyglądem, który wpisywał się w wizerunek i koncepcję klubu.

 

Ten projekt pokazał, że nasza agencja jest gotowa na realizację nawet najtrudniejszych zadań, a nasza determinacja i zaangażowanie są gwarancją sukcesu. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy współpracować z Zagłębiem Lubin, i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana w przyszłości, przynosząc kolejne, niezapomniane sukcesy.