Grupa Jankowski Budownictwo – Portfolio

Od rebrandingu pojazdów do partnerstwa biznesowego

 

Pierwsze spotkanie z Prezesem Grupy Jankowski Budownictwo sp. z o.o. odbyło się w Zielonej Górze, a już wtedy zrozumieliśmy, że nasze podejście do biznesu i współpracy jest niezwykle zbliżone. To właśnie wówczas rozpoczęła się nasza owocna współpraca, której początek stanowił rebranding pojazdów osobowych dla firmy Jankowski Budownictwo.

 

To jednak był dopiero początek naszej przygody, gdyż od tamtej pory zajmujemy się oklejaniem pojazdów dla całej Grupy Jankowski Budownictwo. Dzięki wspólnemu zrozumieniu wartości i wizji, zadbaliśmy o to, aby każdy pojazd Grupy odzwierciedlał profesjonalizm i zaangażowanie firmy w swoją działalność.

 

Nasza współpraca z Grupą Jankowski Budownictwo stale się rozwija, a wykonane projekty cieszą się dużym uznaniem ze strony naszego klienta. Jest to dowód na to, że profesjonalne podejście, otwartość na potrzeby klienta i efektywna komunikacja mogą zaowocować nie tylko satysfakcją z wykonanej pracy, ale także zacieśnieniem relacji biznesowych.

 

Wierzymy, że ta współpraca będzie się rozwijać jeszcze bardziej, przynosząc kolejne sukcesy zarówno dla naszej agencji, jak i dla Grupy Jankowski Budownictwo. Jesteśmy przekonani, że dalsze wspólne projekty pozwolą nam razem osiągać ambitne cele i spełniać oczekiwania naszych klientów, jednocześnie pielęgnując wartości, które są dla nas wszystkich tak ważne.