Portfolio – Perfect Look Clinic

Chcielibyśmy podzielić się z Wami historią współpracy naszej agencji z Perfect Look Clinic.

 

Ta owocna współpraca przyniosła wiele niezwykłych projektów, a my z dumą możemy się nimi pochwalić!

 

Od początku naszej współpracy z Perfect Look Clinic, mieliśmy okazję wykonać szeroką gamę materiałów promocyjnych, które pomogły marce PLC w budowaniu rozpoznawalności i rozwoju. Od projektów graficznych, poprzez zdjęcia produktowe, aż po druk i montaże reklamowe  – zadbaliśmy o to, aby wszystkie materiały tworzone przez nas dla Prefect Look Clinic były nie powtarzalne i wysokiej jakości.

 

Rollupy i plakaty drukowane w naszej drukarni codziennie zwracają uwagę klientów Perfect Look Clinic w całej Polsce, zachęcając ich do korzystania z usług oferowanych przez markę oraz bliższego zapoznania się z ofertą.

 

Prawdziwą satysfakcją jest obserwować, jak nasze pomysły przekładają się na realne efekty!

 

Nie zapomnieliśmy także o voucherach, które stały się jednym z ulubionych prezentów dla klientów Perfect Look Clinic. Aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi, zaprojektowaliśmy także piękne świece sojowe – idealny dodatek do relaksujących chwil w salonach. Równocześnie, wspólnie stworzyliśmy innowacyjne gadżety reklamowe, które podkreślają unikalny charakter marki.

 

W Black Horse jesteśmy dumni z naszej współpracy z Perfect Look Clinic.

Mamy nadzieję, że nasza przyjaźń i współpraca jeszcze długo będzie przynosić owocne rezultaty, z korzyścią dla obu stron.